Опис проекту

Металообробка » Портфоліо » Запчастини до сільгосптехніки

Запчастини до сільгосптехніки

Виробництво запчастин до сільгосптехніки на замовлення за кресленнями. Масивні шестерні для сільськогосподарських машин. Сталь 12 мм

запчастини до сільгосптехніки

  • Терміни: за домовленістю
  • Вартість залежить від:
    – обсягу робіт;
    – складності робіт;
    – виду і товщини матеріалу;
    – додаткових видів механічної обробки.
  • Виготовляємо для всієї України та Європи з доставкою.
Зробити замовлення

Навіть сучасна сільськогосподарська техніка від перевірених виробників може у певний момент вийти з ладу або перестати ефективно виконувати поставлені завдання. Для ремонту потрібні металеві запчастини.. Вони можуть бути зроблені різними методами металообробки.

Найчастіше це:

Для надання виробу завершеного вигляду потрібні супутні роботи. Далі ви дізнаєтесь, як здійснюється виробництво такої продукції.

Технічні особливості виробництва

Все починається з вивчення креслень, у яких вказані всі основні параметри. Важливо з точністю дотримати їх, так як сільськогосподарські запчастини піддаються піковим навантаженням. Важливо, щоб комплектуючі не зношувалися досить швидко, через що може знизитися функціональність.

При виробництві запчастин для сільгосптехніки використовуються високоміцні сплави металів, якісні прокладочні матеріали та гума. Для того, щоб підвищити зносостійкість деталей, вони проходять спеціальні термічні процедури. Зазвичай це загартовування, яке збільшує працездатність комплектуючих при високих навантаженнях.

На поверхню наноситься антикорозійний склад. Він дає захист від несприятливих умов довкілля. Досить часто клієнти не можуть надати креслення. У такому разі компанія скористається власними розробками. Вона підбере оптимальну запчастину під певну модель сільськогосподарської техніки.

Які комплектуючі виробляються?

Зазвичай підприємства створюють десятки різноманітних різновидів запчастин.

Особливо поширені такі:

  • шестерні (валові, з круговим зубом);
  • кільця, штифти, шківи;
  • зірочки для ланцюгів приводів;
  • корпуси, наприклад, для підшипників;
  • шайби, барабани, шпильки;
  • ходові, настановні, регулювальні гвинти.

Як здійснюється виробництво?

В ідеальному випадку вам необхідно надати обраній організації зразок або креслення. Якщо ні того, ні іншого немає, то слід відповісти на кілька запитань. Наприклад, для карданного валу потрібно визначитися з навантаженням на карданний вал. Також необхідно вибрати відповідний тип хрестовини з різних сторін, сполучний вузол, захист (вилку або муфту), довжину. Також існують відмінності у комплектації. Карданний вал може поставлятися як з захисним кожухом, так і без нього.

На попередньому етапі ви обговорите всі моменти із співробітником. Це необхідно для того, щоб ви залишилися задоволені зробленим замовленням. Запчастини мають чітко виконувати певні функції.